

Primești un email când produsul revine în stoc:
Freză rașpel de diamant cu diametru 118 mm, ideală pentru lucrări de frezare, sfâșiere și brăzdare pe diverse materiale. Grosimea de lucru de 21 mm și diametrul de montare de 22,2 mm asigură o fixare stabilă și sigură. Suportă viteze de rotație până la 13.000 RPM. Utilizată eficient pe lemn, beton gazos, polimeri, gips și plăci de gips-carton. Incizie Nr. 1 pentru performanță optimă.
Aplicații: lemn, beton gazos, polimer, gips, plăci de gips-carton, brăzdare, sfâșiere.
| RPM max | 13000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Diametru | 118 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea totală | 21 mm |
| Grosimea de lucru | 21 mm |
| Incizie | 1 # |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.