











Primești un email când produsul revine în stoc:
Foarfecă cu prelungitor telescopic pentru tuns gazon și gard viu, alimentată cu acumulator Li-Ion 3.6V. Lungimea de tăiere pentru gard viu este 120 mm, iar pentru iarbă 90 mm, cu diametru maxim de tăiere de 8 mm. Viteza de 1100 rotații pe minut asigură tăiere eficientă. Bateria de 1500 mAh se încarcă complet în 1 oră. Mâner extensibil de 650-1120 mm, din oțel 65Mn, și design compact de 0.4 kg pentru manevru ușor.
| Viteza de taiere | 1100 min⁻¹ |
| Brand | FLO |
| Lungimea de tăiere a uneltei de tuns gard viu | 120 mm |
| Lățimea de tăiere a accesoriului de tăiat iarba | 90 mm |
| Diametrul de tăiere max | 8 mm |
| Tensiune | 3.6 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1500 mAh |
| Energia bateriei | 5.4 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Lungimea mânerului | 650-1120 mm |
| Telescopic | da |
| Material lamei | otel 65Mn |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX1 |
| Presiunea sonoră | 55.5 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 75.5 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 0.912 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.4 kg |
| Setați conținutul | foarfece |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.