





Primești un email când produsul revine în stoc:
Foarfecă de grădină compactă cu acumulatori 18V, perfectă pentru tăierea ramurilor până la 30 mm diametru. Motor fără perii și lame din oțel SK5 garantează tăieturi curate și o durată de viață extinsă. Pachetul include baterie Li-Ion 2 Ah și încărcător rapid (1 oră), cu protecție la supraîncălzire și indicator de încărcare. Mâner moale și greutate redusă (0,9 kg) asigură confort în utilizare prelungită.
| Diametrul de tăiere max | 30 mm |
| Brand | YATO |
| Material lamei | SK5 |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Energia bateriei | 36 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Tip motor | fără perii |
| Tipul lamei | rotunjite |
| Mâner moale | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 67.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.5 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.9 kg |
| Setați conținutul | ciupit |
| Aplicație | pentru tăierea ramurilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.