





Foarfecă profesională pentru gard viu cu lamă ondulată din oțel 65Mn, lungime totală 610mm și lamă de 220mm. Lama superioară este acoperită cu PTFE pentru tăiere netedă și fără efort, iar mânerul din metal ușor, PP și TPR asigură confort și control în lucrări prelungite. Potrivită pentru tăierea ramurilor cu diametru maxim de 6mm. Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametrul de tăiere max | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 610 mm |
| Lungimea lamei | 220 mm |
| Tipul lamei | ondulat |
| Material lamei | otel 65Mn |
| Finisajul lamei | superioară acoperită cu PTFE |
| Material de manevrare | metal ușor |
| Blocadă | nu |
| Telescopic | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.