

Filiera M8 de performanță superioară este fabricată din oțel rapid HSS M2 conform standardului DIN 223. Cu diametrul exterior de 25 mm și grosimea de 9 mm, oferă stabilitate și precizie în filetare. Pasul filetului de 1.25 mm și înfășurarea grosieră asigură viteze de lucru optime și rezultate de calitate profesională.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | M8 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Diametrul exterior | 25 mm |
| Grosime | 9 mm |
| Pasul filetului | 1.25 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 223 |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 35 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.