

Filieră metrică M6 din oțel HSS M2 de calitate ridicată, conformă standardului DIN 223. Dimensiuni compacte: diametru exterior 20 mm, grosime 7 mm, pas filet 1 mm. Dinții de înfășurare grosieră asigură o lucru ușor și precis. Material performant și ușor de folosit pentru filetări manuale sau mecanizate.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | M6 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Diametrul exterior | 20 mm |
| Grosime | 7 mm |
| Pasul filetului | 1 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 223 |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 20 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.