Primești un email când produsul revine în stoc:
Fierăstrău sabie fără fir cu acumulator Li-Ion 12V, 2000 mAh, performant și ușor de utilizat. Oferă viteze de rotație 0-3000 min⁻¹ cu reglare electronică pentru control precis, fiind potrivit pentru tăieturi în lemn (până la 65 mm), plastic (50 mm) și metal (8 mm). Include acumulator și încărcător rapid cu timp de încărcare de 1 oră.
| Cifra de afaceri | 0-3000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Grosimea maximă de tăiere în lemn | 65 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în plastic | 50 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în metal | 8 mm |
| Tip de suport pentru scule | normă |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cursa pânzei de ferăstrău | 12.7 mm |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 83.58 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 94.58 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 12.86 ± 1.5 / 10.13 ± 1.5 / 13.78 ± 1.5 / 11.92 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1 kg |
| Setați conținutul | ferăstrău alternativ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.