





Fierăstrău sabie profesional cu acumulator 18V, motor fără perii și curs de 22 mm pentru tăieturi eficiente. Putere și viteză reglabilă electronic (0-3000 min⁻¹) pentru control precis. Tăie lemn până la 150 mm și metal până la 6 mm grosime. Bateria Li-Ion 4000 mAh se încarcă complet în 2 ore, cu indicator de stare și suport rapid.
Specificații tehnice: Clasa de izolare III, Grad de protecție IPX0.
| Cifra de afaceri | 0-3000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Grosimea maximă de tăiere în lemn | 150 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în metal | 6 mm |
| Tip de suport pentru scule | normă |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Tip motor | fără perii |
| Cursa pânzei de ferăstrău | 22 mm |
| Reglarea vitezei | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 87.3 ± 5.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.3 ± 5.0 dB(A) |
| Vibrații | 7.2 ± 1.5 / 9.4 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.5 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.