






Unealta ideală pentru lucrări de tâmplărie și construcții, permite tăierea netă a plăcilor de gips-carton. Dispune de trei muchii de tăiere active și lamă din oțel 65Mn întărită prin inducție pentru durabilitate maximă. Mânerul din TPR și ABS oferă confort și control superior. Designul compact cu lungimea de 300 mm facilitează accesul în spații înguste.
Caracteristici principale:
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Lungime | 300 mm |
| Brand | YATO |
| Lungimea lamei | 160 mm |
| Grosime | 1.5 mm |
| Numărul de dinți pe inch | 7 TPI |
| Număr de muchii de tăiere | 3 |
| Material lamei | otel 65Mn |
| Finisaj de suprafață | întărit prin inducție |
| Duritate | 46-48 HRC |
| Duritatea piesei de lucru | 50-54 HRC |
| Material de manevrare | TPR |
| Rzaz | 2 mm |
| Fără bruiaj | da |
| Aplicație | plăci de gips-carton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.