




Fierăstrău pentru lemn de 500 mm cu lămă din oțel 65Mn, acoperire PTFE și 3 muchii de tăiere. Cu 7 dinți pe inch și grosime de 0,9 mm, asigură tăieturi nete și fără bruiaj în lemn și materiale pe bază de lemn. Mâner ergonomic TPR/ABS, duritate optimizată (46-48 HRC) pentru performanță de lungă durată și ușurință în utilizare.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Lungime | 500 mm |
| Brand | VOREL |
| Grosime | 0.9 mm |
| Numărul de dinți pe inch | 7 TPI |
| Număr de muchii de tăiere | 3 |
| Material lamei | otel 65Mn |
| Finisaj de suprafață | Acoperit cu PTFE |
| Duritate | 46-48 HRC |
| Duritatea piesei de lucru | 50-54 HRC |
| Material de manevrare | TPR |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Fără bruiaj | da |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.