




Ferăstrău pentru lemn lungime 450 mm, echipat cu 3 muchii de tăiere pentru o folosire eficientă. Lamă din oțel 65Mn cu 7 dinți pe inch și duritate 46-48 HRC, asigură tăieturi curate și rapide în lemn și materiale pe bază de lemn. Mâner ergonomic din TPR și ABS, grosime lamă 0.9 mm cu Rzaz 1.6 mm. Instrument fără vibrații excessive, perfect pentru lucrări fine și grosiere.
| Lungime | 450 mm |
| Brand | YATO |
| Grosime | 0.9 mm |
| Numărul de dinți pe inch | 7 TPI |
| Număr de muchii de tăiere | 3 |
| Material lamei | otel 65Mn |
| Duritate | 46-48 HRC |
| Duritatea piesei de lucru | 50-54 HRC |
| Material de manevrare | TPR |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Fără bruiaj | da |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.