




Fierăstrău manual profesional 400mm pentru lemn și derivate, cu lamă din oțel 65Mn tratat termic (46-48 HRC). Dotată cu 3 muchii de tăiere active și 7 dinți pe inch pentru tăiere netă și controlată. Acoperire PTFE reduce fricțiunea și zgomotul, iar mânerul ergonomic TPR/ABS asigură control confortabil în sesiuni de lucru prelungite. Grosime de 0.9mm cu design optimizat pentru precizie și eficiență.
| Lungime | 400 mm |
| Brand | YATO |
| Grosime | 0.9 mm |
| Numărul de dinți pe inch | 7 TPI |
| Număr de muchii de tăiere | 3 |
| Material lamei | otel 65Mn |
| Finisaj de suprafață | Acoperit cu PTFE |
| Duritate | 46-48 HRC |
| Duritatea piesei de lucru | 50-54 HRC |
| Material de manevrare | TPR |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Fără bruiaj | da |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.