




Ferăstrău pentru lemn, lungime 400 mm, cu lamă din oțel 65Mn duritate 46-48 HRC. Dinți pe inch: 7 TPI cu 3 muchii de tăiere. Grosime lamă 0,9 mm și rază 1,6 mm pentru tăieturi precise. Mâner din TPR și ABS, ușor de manevrat. Fabricare fără zgomot excesiv, potrivit pentru lemn și materiale pe bază de lemn.
| Lungime | 400 mm |
| Brand | YATO |
| Grosime | 0.9 mm |
| Numărul de dinți pe inch | 7 TPI |
| Număr de muchii de tăiere | 3 |
| Material lamei | otel 65Mn |
| Duritate | 46-48 HRC |
| Duritatea piesei de lucru | 50-54 HRC |
| Material de manevrare | TPR |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Fără bruiaj | da |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.