
Primești un email când produsul revine în stoc:
Fierăstrău pendular compact cu acumulator 12V, 1,5Ah și timp de încărcare rapid (1 oră). Viteza de 2100 min⁻¹ cu reglaj electronic permite tăierea precisă în lemn (până la 50 mm), metale moi (5 mm) și materiale plastice (10 mm). Schimbare rapidă a pânzei fără necesitatea uneltelor suplimentare. Clasa de izolare III garantează siguranță în utilizare.
| Cifra de afaceri | 2100 min⁻¹ |
| Brand | STHOR |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1500 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Grosimea maximă de tăiere în lemn | 50 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în metale moi | 5 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în PE/PP | 10 mm |
| Tipul lamei | tip T |
| Schimbarea pânzei de ferăstrău fără scule | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 88.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 99.2 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.30 ± 1.5 / 5.154 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.8 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.