






Primești un email când produsul revine în stoc:
Fierăstrău pendular electric 550W cu tăiere în grosimi diferite: 65 mm în lemn, 6 mm în metale moi, 10 mm în PE/PP. Viteza de tăiere reglabilă electronic (1000-2800 min⁻¹) cu posibilitate de ajustare a unghiului la 45°. Schimbarea pânzei fără scule, vibrație scăzută și performanță silențioasă (90 dB(A)). Clasa izolare II, alimentare 220-240V. Ideal pentru tăieturi precise în materiale diverse, cântărind doar 1,9 kg.
| Putere | 550 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 1000-2800 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50-60 Hz |
| Grosimea maximă de tăiere în lemn | 65 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în metale moi | 6 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în PE/PP | 10 mm |
| Reglarea unghiului de tăiere | 45 ˚ |
| Tipul lamei | tip T |
| Laser | nu |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Vibrație scăzută | da |
| Schimbarea pânzei de ferăstrău fără scule | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 11.73 ± 1.5 / 4.62 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.9 kg |
| Setați conținutul | puzzle |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.