



Fierăstrău profesional cu lamă de 250 mm și 12 dinți pe inch, lung de 410 mm total. Mânerul reversibil și pliabil permite tăieturi flexibile – direct lângă pereți verticali sau pe suprafețe plane orizontale. Lamă subțire (0.5 mm) asigură tăieturi precise în plăci de ipsos și lucrări de tamplarie. Mâner ergonomic din PP și TPR pentru confort maxim.
| Lungime | 410 mm |
| Brand | YATO |
| Lungimea lamei | 250 mm |
| Înălţime | 60 mm |
| Grosime | 0.5 mm |
| Numărul de dinți pe inch | 12 TPI |
| Material de manevrare | PP |
| Caracteristici | maner reversibil |
| Aplicație | pentru lucrari de tamplarie si modelare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.