







| Aplicație | oţel inoxidabil |
| Brand | YATO |
| Putere | 1100 W |
| Cifra de afaceri | 4000 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Viteza lamei ferăstrăului | 0.7-2.4 m/s |
| Lungimea pânzei de ferăstrău | 1140 mm |
| Înălțimea pânzei de ferăstrău | 12.7 mm |
| Grosimea pânzei de ferăstrău | 0.6 mm |
| Numărul de dinți pe inch | 14 TPI |
| Interval de tăiere | 127x127 mm |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 6.62 ± 1.5 / 6.08 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 6.6 kg |
| Setați conținutul | ferăstrău cu bandă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.