



Primești un email când produsul revine în stoc:
Fierăstrău circular profesional cu motor de 1500W și disc de 185 mm, capabil de 4800 RPM. Adâncime de tăiere maximă de 65 mm (90°) și 45 mm (45°), cu reglare unghiu flexibilă de 0-45°. Disc cu 24 dinți pentru tăieturi nete și precise în lemn și materiale similare. Include ghid cu scară și cablu de 3 m. Putere sonoră de 106 dB(A) și vibrații controlate pentru lucru confortabil.
| Putere | 1500 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 4800 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Adâncime de tăiere max | 65 (90˚) |
| Diametrul exterior al discului | 185 mm |
| Diametrul interior al discului | 20 mm |
| Grosimea maximă a discului | 2.8 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Reglarea unghiului de tăiere | 0-45 ˚ |
| Laser | nu |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 95.1 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 106.1 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.86 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 4.23 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
| Compatibil cu(e) | YT-60625 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.