




Fierăstrău manual cu lungime de 450 mm și 7 dinți pe inch, echipat cu lamă din oțel 65Mn acoperită cu PTFE pentru tăiere lin și eficientă. 3 muchii de tăiere asigură o durată lungă de utilizare. Grosimea de 0,9 mm și raz de 1,6 mm garantează tăieturi precise. Maner din lemn și cauciuc oferă confort și control superior. Fără bruiaj pentru lucru silențios. Ideal pentru lemn și materiale pe bază de lemn.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Lungime | 450 mm |
| Brand | YATO |
| Grosime | 0.9 mm |
| Numărul de dinți pe inch | 7 TPI |
| Număr de muchii de tăiere | 3 |
| Material lamei | otel 65Mn |
| Finisaj de suprafață | Acoperit cu PTFE |
| Material de manevrare | lemn |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Fără bruiaj | da |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.