

Extractor robustu cu 2 brațe, ideal pentru demontarea eficientă a rulmenților și altor componente cilindrice. Dispozitivul permite o presare uniformă și controlată, minimizând riscul de deteriorare a pieselor. Distanța maxilară de 150 mm și diametrul maxim de 120 mm se adaptează la piese de dimensiuni variate.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Numărul de brațe | 2 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea cheii | 17 mm |
| Mărimea | 6" |
| Distanța maxilarelor | 150 mm |
| Lungimea maxilarului | 80 mm |
| Diametrul maxim | 120 mm |
| Dimensiunile șuruburilor | M14x1,5x160 mm |
| Forta de presare max | 6 t |
| Material | 40CrV |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.