

Extractor profesional de rulmenți cu 2 brațe ajustabile, dimensiune 4”, ideal pentru demontarea rulmenților și componentelor circulare. Construit din oțel carbon forjat și acoperit cu zincarie galvanică pentru protecție la coroziune. Cheie de acționare 17 mm asigură o forță de extracție controlled și eficientă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | fascicul |
| Brand | VOREL |
| Numărul de brațe | 2 |
| Distanța maxilarelor | 100 mm |
| Mărimea | 4" |
| Dimensiunea cheii | 17 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | zincat galvanizat |
| Tehnologia de fabricație | falsificare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.