

Extractor rulmenți cu 2 brațe, capacitate de 1,1 tone, ideal pentru demontarea rulmenților și piese fixate. Dimensiune 3″ (75 mm) cu distanță maxilară de 76 mm și lungime maxilară de 60 mm. Șuruburi M8x1,5×96 mm asigură presare uniformă și controlată. Material 40CrV oferă rezistență și fiabilitate în aplicații mecanice grele.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor.
| Numărul de brațe | 2 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea cheii | 10 mm |
| Mărimea | 3" |
| Distanța maxilarelor | 76 mm |
| Lungimea maxilarului | 60 mm |
| Diametrul maxim | 75 mm |
| Dimensiunile șuruburilor | M8x1,5x96 mm |
| Forta de presare max | 1.1 t |
| Material | 40CrV |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.