

Extractor profesional cu 3 fălci, material CrMo tratat la duritate 40-45 HRC, conceput pentru a extrage șuruburile și piulițele rupte sau deteriorate cu diametrul 6-11 mm. Se montează pe scule cu cuplaj 1/2″ și diametru capac 24 mm. Ideal pentru lucrări de demontuire în construcții, mecanică și mentenanță.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați cu acest instrument.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Domeniul de activitate | 6-11 mm |
| Dimensiunea capacului | 24 mm |
| Numărul de fălci | 3 |
| Material | CrMo |
| Duritate | 40-45 HRC |
| Aplicație | pentru instrumente de impact |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.