














Primești un email când produsul revine în stoc:
Extractor profesional cu putere 1200W și flux de aer de 26 l/s, ideal pentru curățarea eficientă a prafului și așchiilor din ateliere și locuri de muncă. Rezervor cu capacitate de 55 litri, echipat cu filtru HEPA pentru captare de înaltă eficiență. Funcționează la 220-240V și dispune de vacuumare de lucru de 22 kPa. Set complet cu furtun flexibil de 100 mm, adaptoare și sac de filtrare. Clasa de izolare electrica II și grad de protecție IPX0 pentru siguranța operatorului. Greutate ușoară de 4,9 kg pentru mobilitate pe șantier.
| Tipul muncii | uscat |
| Brand | YATO |
| Putere | 1200 W |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Flux de aer max | 26 l/s |
| Vacuum de lucru | 22 kPa |
| Capacitate rezervor | 55 l |
| Tip filtru | HEPA |
| Colică | nu |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 4.9 kg |
| Setați conținutul | extragerea cipurilor |
| Aplicație | pentru curățarea locurilor de muncă de poluanții uscați generați în timpul prelucrării lemnului și a materialelor pe bază de lemn, cum ar fi: așchii, rumeguș și praf |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.