



Primești un email când produsul revine în stoc:
Duş portabil electric alimentat la 12V cu debit de 10 L/min, perfect pentru spălare, udare și camping. Putere 35-60 W, furtun de 2 m și cablu de 4 m pentru acces ușor. Reglare debit și temperatură maximă 35°C. Gradul de protecție IPX8 asigură siguranță în orice condiții. Set complet cu cârlig de agățare, pungă de apă și ventuză cu suport.
| Putere | 35-60 W |
| Brand | LUND |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Eficienţă | 10 l/min |
| Lungimea furtunului | 2 m |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Comutator | da |
| Reglarea debitului | da |
| Temperatura maxima a apei | 35 ˚C |
| Grad de protectie | IPX8 |
| Greutatea pompei | 0.08 kg |
| Setați conținutul | duș turistic |
| Aplicație | duş |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.