











Ferăstrău profesional cu motor fără perii de 18V d.c., echipat cu ghidaj de 158,5 mm și lanț jumătate daltă. Oferă performanță consistentă cu viteza maximă de 6,2 m/s și o viteză de rotație de 3500 min⁻¹, fiind potrivit pentru lucrări de tâmplărie și tăieturi precise.
Avertizări: Produs fără baterie și încărcător incluse. Necesită echipament de protecție personală în timpul utilizării.
| Cifra de afaceri | 3500 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Lungimea ghidajului | 6 (158,5 mm)" |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip lant | jumătate daltă |
| Pasul lanțului | 0.3" (7.62 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.043" (1.1 mm) |
| Viteza max | 6.2 m/s |
| Numărul de celule | 28 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 28 dinți x 7,62 mm |
| Tip ghidaj lanț | pe jumătate deschis |
| Tip de montare | G |
| Tip motor | fără perii |
| Ungere automată a lanțului | nu |
| Sistem rapid de tensionare a lanțului | da |
| Frână | da |
| Mâner moale | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 85.1 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 93.1 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.5 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.