


Foarfecă de crengi alimentată cu baterie Li-Ion 20V, 2Ah, dotată cu ghidaj de 200mm pentru tăierea precisă a crengilor. Mânerul telescopic (2140-2740mm) permite lucrul la diferite înălțimi, iar unghiul de lucru reglabil (0°, 15°, 30°) se adapteaza la poziția ideală de tăiere.
| Lungimea ghidajului | 8" (200 mm) |
| Brand | STHOR |
| Tensiune | 20 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Energia bateriei | 40 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Lungimea mânerului | 2140-2740 mm |
| Unghi de lucru | 0 |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.525 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Viteza lanțului | 5 m/s |
| Numărul de celule | 35 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 6 dinți x 9.525 mm |
| Capacitate rezervor de ulei | 60 ml |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Cap reglabil | da |
| Numărul de articole | 3 |
| Telescopic | da |
| Pliere | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 78.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.74 ± 1.5 / 2.69 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.3 kg |
| Setați conținutul | tunder |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.