








Ferăstrău cu lanț alimentat la 18V d.c., echipat cu ghidaj de 6 inch (158,5 mm) și lanț jumătate daltă cu pas de 7,62 mm. Oferă viteză maximă de 5,6 m/s pentru tăiere eficientă. Dispune de sistem rapid de tensionare a lanțului și frână centrifugală pentru siguranță. Mâner moale asigură confort în utilizare, iar presiunea sonoră redusă (87 dB) face munca mai plăcută.
Avertizări: Bateriile și încărcătorul nu sunt incluse în pachet.
| Lungimea ghidajului | 6 (158,5 mm)" |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip lant | jumătate daltă |
| Pasul lanțului | 0.3" (7.62 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.043" (1.1 mm) |
| Viteza max | 5.6 m/s |
| Numărul de celule | 28 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 28 dinți x 7,62 mm |
| Tip ghidaj lanț | pe jumătate deschis |
| Tip de montare | G |
| Ungere automată a lanțului | nu |
| Sistem rapid de tensionare a lanțului | da |
| Frână | da |
| Mâner moale | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.3 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.