






Drujbă electrică compactă 18V alimentată de acumulator Li-Ion 4000 mAh (72 Wh), cu autonomie de lucru extinsă. Ghidajul de 12″ și lanț AP-12-45-509P cu pasul 9.525 mm oferă performanță de tăiere controlată. Sistem rapid de tensionare a lanțului și ungere automată asigură mentenanță minimă. Viteză maximă 6.5 m/s, frână dublă pentru siguranță. Baterie și încărcător incluse cu timp de încărcare de 2 ore.
| Lungimea ghidajului | 12" (305 mm) |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Energia bateriei | 72 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Tip lant | AP-12-45-509P |
| Pasul lanțului | 3.8" (9.525 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.050" (1.27 mm) |
| Viteza max | 6.5 m/s |
| Numărul de celule | 45 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 6 dinți x 9.525 mm |
| Tip ghidaj lanț | 3/8 0.05x45 |
| Tip de montare | P |
| Capacitate rezervor de ulei | 210 ml |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Sistem rapid de tensionare a lanțului | da |
| Frână | da |
| Mâner moale | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.0 ± 2.66 dB(A) |
| Vibrații | 5.407 ± 1.5 / 4.137 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.3 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
| Pentru lanturi | YT-849495 |
| Pentru ghizi | YT-84927 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.