





Ferăstrău cu lanț fără fir, 16″ (400 mm), alimentare duală 36V (2x18V Li-Ion), pentru tăieturi rapide și precise. Motor fără perii cu viteză de 8000 min⁻¹, lanț AP16-56-507P, ungere automată și tensionare rapidă. Rezervor ulei 0.25 l, mâner moale ergonomic, fabricație profesională clasa III de izolare. Notă: Baterii și încărcător se comercializează separat.
| Cifra de afaceri | 8000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Lungimea ghidajului | 16" (400 mm) |
| Tensiune | 36 (18 x2) V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip lant | AP16-56-507P |
| Pasul lanțului | 0.375" (9.525 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Viteza max | 15 m/s |
| Numărul de celule | 56 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 6 dinți x 9.525 mm |
| Tip ghidaj lanț | 3/8 0.05x56 |
| Tip de montare | P |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.25 l |
| Tip motor | fără perii |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Sistem rapid de tensionare a lanțului | da |
| Mâner moale | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 95.5 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.4 ± 2.54 dB(A) |
| Vibrații | 3.25 ± 1.5 / 5.19 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.95 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
| Pentru lanturi | YT-84953 |
| Pentru ghizi | YT-84935 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.