

Dreptar profesional trapezoidal din aluminiu și ABS, lungime 3 m pentru nivelare și verificare. Două libele integruite cu precizie de 1 mm/m asigură rezultate exacte. Pereți subțiri (1.1 mm) reduc greutatea fără a compromite rigiditatea. Ideal pentru tencuieli de nivelare și lucrări de construcție pe suprafețe mari.
| Lungime | 3000 mm |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 100 mm |
| Înălţime | 18 mm |
| Grosimea peretelui | 1.1 mm |
| Material | metal ușor |
| Formă | trapez |
| Libelle | 2 |
| Precizia sticlelor cu spirt | 1 mm/m = 0.057˚ |
| lumină | nu |
| Tip | tencuieli |
| Aplicație | tencuieli de nivelare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.