

Primești un email când produsul revine în stoc:
Instrument profesional cu formă trapezoidală, lungime 1500 mm și lățime 100 mm, perfect pentru nivelarea și finisarea tencuielilor. Fabricat din metal ușor combinat cu ABS, oferă rezistență și durabilitate. Echipat cu 2 libele pentru precizie maximă (1 mm/m), asigură aliniere exactă pe orice suprafață. Grosimea peretelui de 1,1 mm garantează stabilitate în timp.
| Lungime | 1500 mm |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 100 mm |
| Înălţime | 18 mm |
| Grosimea peretelui | 1.1 mm |
| Material | metal ușor |
| Formă | trapez |
| Libelle | 2 |
| Precizia sticlelor cu spirt | 1 mm/m = 0.057˚ |
| lumină | nu |
| Tip | tencuieli |
| Aplicație | tencuieli de nivelare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.