

Dreptar din aluminiu cu lungime de 1,5 m, ideal pentru nivelarea suprafețelor mari din beton sau metal. Echipat cu 2 bule de nivel și iluminare LED pentru o mai bună vizibilitate în orice condiție de lucru. Precizia de 1 mm/m garantează măsurători exacte la marcarea liniei de plecare pentru așezarea plăcilor. Construcție robustă din metal ușor și ABS, cu profil dreptunghiular de 100×18 mm.
| Lungime | 1500 mm |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 100 mm |
| Înălţime | 18 mm |
| Grosimea peretelui | 1.1 mm |
| Material | metal ușor |
| Formă | dreptunghi |
| Libelle | 2 |
| Precizia sticlelor cu spirt | 1 mm/m = 0.057˚ |
| lumină | da |
| Tip | zidărie |
| Aplicație | nivelarea suprafețelor mari din beton sau metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.