

Dorn cu profil hexagonal, fabricat din oțel 60CrV tratate termic, asigură durabilitate și rezistență în timp. Diametrul poansonului de 3,3 mm și lungimea de 120 mm îl fac potrivit pentru marcare precisă și ghidare de găuri. Finisajul cromat lustruit protejează suprafața și ușurează îndepărtarea oxidului. Se folosește în combinație cu ciocan de fierăstrău pentru obtinerea marcajelor exacte pe suprafețe de lucru.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametrul poansonului conic | 3.3 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 120 mm |
| Grosime | 9.4 mm |
| Material | 60CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.