

Unealtă de mână robustă cu vârf paralel de 3 mm, concepută pentru operații de driftare și marcare precis. Fabricată din oțel CrV 6150 cu finisaj înnegrit, oferă durabilitate și rezistență pe termen lung. Profil hexagonal asigură o bună prehensiune și transfer eficient al forței de impact.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Tip | paralel |
| Brand | YATO |
| Diametrul vârfului | 3 mm |
| Lungimea vârfului de săgeată | 30 mm |
| Lungime | 150 mm |
| Grosime | 9.4 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.