

Dorn tip paralel fabricat din oțel CrV 6150, cu vârf fin de 1,5 mm și lungime de 150 mm. Profil hexagonal asigură manevrare sigură și eficace, iar finisajul înnegrit protejează suprafața de oxidare. Grosimea de 9,4 mm garantează rezistență la impact și durabilitate în timp. Ideal pentru lucrări de daltare precisă, gravare și finisare pe diverse materiale.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Tip | paralel |
| Brand | YATO |
| Diametrul vârfului | 1.5 mm |
| Lungimea vârfului de săgeată | 15 mm |
| Lungime | 150 mm |
| Grosime | 9.4 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.