

Dorn cu profil hexagonal, lungime 150mm și diametru vârf 4mm, fabricat din oțel CrV 6150 cu finisaj înnegrit. Vârful de săgeată de 30mm asigură precizie în operații de drifting și centrare. Grosime 9.4mm oferă rezistență și stabilitate. Potrivit pentru lucrări în mecanică, construcții și reparații.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor.
| Tip | paralel |
| Brand | YATO |
| Diametrul vârfului | 4 mm |
| Lungimea vârfului de săgeată | 30 mm |
| Lungime | 150 mm |
| Grosime | 9.4 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.