

Set de discuri lamelare din sulfat de aluminiu pe suport din fibră de sticlă, cu liant din rășină sintetică. Granularitate P80 asigură finisare medie a suprafețelor metalice cu eficiență ridicată. Diametrul de 125mm cu montaj 22.4mm se adaptează la majoritatea mașinilor de polisare și șlefuire.
Avertizări: Utilizare obligatorie cu mască și ochelari de protecție. Respectați RPM-ul maxim al echipamentului.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| Diametru | 125 mm |
| Granularitatea | P80 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 12200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.4 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.