

Discuri lamelare din sulfat de aluminiu cu granularitate P36, montate pe fibră de sticlă pentru stabilitate. Diametrul de 125 mm și viteza liniară maximă de 80 m/s asigură eficiență la șlefuirea metalului. Rașina sintetică ușor dispersă garantează performanță constantă și durată lungă de utilizare pe mașini cu viteză până la 12200 rpm. Montaj ușor cu diametrul de 22,4 mm.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| Diametru | 125 mm |
| Granularitatea | P36 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 12200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.4 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.