

Discurile lamelare sunt soluția practică pentru șlefuire și finisare eficientă pe mașini unghiulare. Construcția cu straturi multiple de abraziv sulfat de aluminiu aplicat pe fibă de sticlă asigură performanță consistentă și durabilitate pe parcursul utilizării.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| Diametru | 125 mm |
| Granularitatea | P120 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 12200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.4 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.