

Disc universal pentru șlefuit M14, diametru 125 mm, granulație P16, fabricat din nylon cu abraziv din carbură de siliciu. Rotații maxime 17.000 rot/min și viteză liniară 80 m/s. Montare 22,2 mm. Versatil pentru șlefuire și sfâșiere pe beton, oțel, piatră, terracotă, gresie și alte materiale. Performance profesional și rezultate de calitate superioară.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| RPM max | 17000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Dimensiunea firului | M14 |
| Materialul corpului | nylon |
| Abraziv | carbură de siliciu |
| Granularitatea | P16 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.