

Disc de tăiere pentru metal cu diametru 230 mm și grosime 3,2 mm, optimizat pentru tăieturi nete și rapide. Suportă o viteză de rotație maximă de 6600 rpm și o viteză liniară de 80 m/s, garantând eficiență în lucrări industriale și pe șantiere. Compatible cu uneltele electrice standard cu diametru de montare 22 mm.
| Gest | plat |
| Brand | VOREL |
| RPM max | 6600 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 230 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.