

Disc abraziv profesional pentru tăierea metalelor cu diametrul de 125 mm, grosime de tăiere 1 mm și alezaj de montare 22 mm. Utilizabil la viteze de până la 11.000 RPM și 80 m/s, asigurând tăieturi nete și eficiente. Designul plat permite acces optim la zonele dificile. Ideal pentru lucrări de demontare, reparații și prelucrări metalice în ateliere și industrie.
| Gest | plat |
| Brand | VOREL |
| RPM max | 11000 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.