

Disc abraziv plat special conceput pentru tăierea metalelor, cu diametru de 115 mm și grosime segmentului de 2,5 mm. Suportă viteze de rotație până la 13.300 RPM și viteză liniară maximă de 80 m/s. Compatibil cu uneltele electrice standard cu ax de 22 mm. Diametrul compact permite acces în locuri înguste și oferă control superior în aplicații de debitat metale.
| Gest | plat |
| Brand | VOREL |
| RPM max | 13300 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.5 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.