

Disc de tăiere pentru piatră, special conceput pentru lucrări de demolare, tăiere și finisare a materialelor pe bază de piatră. Diametrul de 115 mm se potrivește echipamentelor standard, oferind o bună manevrabilitate și control. Grosimea segmentului de 3,2 mm asigură tăieturi precise cu minimizarea risipei de material.
| Gest | plat |
| Brand | VOREL |
| RPM max | 13200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Aplicație | piatră |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.