

Primești un email când produsul revine în stoc:
Disc de tăiere pentru metal, diametru 350 mm, grosime segment 3.5 mm și diametru montare 32 mm. Viteză maximă 4400 RPM și viteza liniară de 80 m/s pentru tăierea eficientă și precisă. Design plat și performanță optimizată pentru tăierea metalelor, potrivit pentru unelte cu viteză variabilă. Ideal pentru lucrări de construcții, dezmembrare și reparații în domenii industriale.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| RPM max | 4400 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 350 mm |
| Diametru de montare | 32 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.5 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.