

Disc plat pentru tăiere metalelor, cu diametru de 125 mm și grosime de tăiere de 3,2 mm. Suportă viteze de rotație de până la 12.200 rpm și o viteză liniară maximă de 80 m/s, asigurând tăieturi nete și eficiente. Montare pe sisteme cu ax de 22 mm. Potrivit pentru oțeluri, aliaje și alte materiale metalice.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| RPM max | 12200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.