


Disc șlefuit pentru metal cu diametru 125 mm și grosime de tăiere 6 mm, conceput pentru máxim 12.200 rpm. Profil convex și viteză liniară până la 80 m/s asigură șlefuire și sfâșiere eficientă. Filetul de montare universal 22 mm se adaptează la majoritatea polizorului unghiulare. Ideal pentru finisarea suprafețelor metalice și îndepărtarea rapida a materialului.
| Gest | convex |
| Brand | STHOR |
| RPM max | 12200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 6 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.