

Disc circular din carbură pentru tăierea panourilor PAL și plăcilor laminate. Diametru 185 mm cu montare pe ax de 20 mm, 140 de dinți pentru tăieturi precise și curate. Grosime disc 1.4 mm, segment tăiere 1.7 mm, viteza maximă 9000 rot/min. Finisaj superior cu margini netede, compatibil cu ferăstrăul circular standard.
| Pentru | 79257 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 185 mm |
| Diametru de montare | 20 mm |
| Grosimea discului | 1.4 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.7 mm |
| Numărul de dinți | 140 |
| RPM max | 9000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.