




Disc profesional pentru tăierea lemnului cu diametru 125 mm, echipat cu segmente din carbură de tungsten de înaltă duritate. Grosime disc 2 mm cu segment de tăiere de 2,4 mm și înălțime segment 2 mm, asigură tăieturi curate și durabile. Montare rapidă pe ax 22,2 mm, RPM maxim 12000 min⁻¹ și viteză liniară până la 80 m/s, pentru operare în condiții uscate.
| Diametru | 125 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea discului | 2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.4 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 2 mm |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 12000 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.